ForUm KlaSy 1LA

Adminstratorzy : ###Ma$iN### (gg 7430815) & ###Mie$zKo### (gg 10151072)


  • Index
  •  » Wolne tematy
  •  » Jaka powinna być dla Ciebie ta tag zwana druga polówka???

#1 2007-11-12 09:39:45

karolina00720

==Członek Gangu==

3326673
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 12
Punktów :   

Jaka powinna być dla Ciebie ta tag zwana druga polówka???

Tutaj możesz wypowiedzieć sie jaka powinna być ta Twoja tag zwana druga polówka,opisać jaki powinna mieć charakter wygląd itp.Zapraszam wszystkich (mam nadzieje ze nie będziecie sie bać o tym pisać)
Pozdrowionka i buziole dla wszystkich:D

Offline

 

#2 2007-11-12 09:55:21

saruśq

==Członek Gangu==

1053019
Skąd: NS
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Jaka powinna być dla Ciebie ta tag zwana druga polówka???

Mój ideał ,,tej drugiej połówki" powinien mieć poczucie humoru( to jest najważniejsze!!!) żeby nie był nudny(nie zanudzał..),nie musi byc ładny bo to nie jest najważniejsze,żeby był towarzyski,żeby mi się z nim dobrze rozmawialo(nie lubie się kłucić)...No to na tyle:P kolej teraz na was:D aaaa i ty Karolina też się wypowiec choć ty masz chyba już przy sobie ten ideał;)

Offline

 

#3 2007-11-12 10:22:14

karolina00720

==Członek Gangu==

3326673
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 12
Punktów :   

Re: Jaka powinna być dla Ciebie ta tag zwana druga polówka???

No wiec mój ideał (ojej strasznie dużo pisania)ale tak w skrócie napisze:D Jak już powszechnie wiadomo nie ma ideałów na tym świecie, taka jest prawda ze ja nie potrzebuje takiego strasznego ideału,ale chciałabym żeby przynajmniej miał kilka tych cech, które tutaj wypisze a wiec:mój ideał powinien być czuły,troskliwy,zabawny,rozmowny,sympatyczny,powinien wiedzieć jak sie ma zachować w odpowiednim miejscu sytuacji,nie powinien być chorobliwie zazdrosny <-ta cecha to jest chyba najgorsza z negatywnych cecha jaka może być przynajmniej w moim przypadku...a jak chodzi o wygląd to mogę odpowiedzieć jak Sara nie liczy sie tak bardzo dla mnie,ale moim marzeniem jest mieć chłopaka z ciemna karnacja,oczkami no fajnie by było jakby był wyższy ode mnie no i oczywiście brunet,ale to tak w nawiasie mówiąc ponieważ  ważne jest jakim sie jest a nie jak sie wygląda(sara jednak nie mam przy sobie tego ideału:()

Offline

 

#4 2007-11-12 17:53:41

saruśq

==Członek Gangu==

1053019
Skąd: NS
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Jaka powinna być dla Ciebie ta tag zwana druga polówka???

jak to nie masz????<boisie> chybawiem o co chodzi..... o jedną z tych cech któr wymieniłaś...No tk Karolina ideały już dawno wygineły a szkoda... Nawet jak się taki zdaży to wszystkie dziewczyny się na niego żucają.... tak że taki ideał jest 1 na 100 chłopaków..Faceci to mają dobrze, a zwłaszcza ładni bo mogą mieć panienke taką jaką chcą..A my niestety nie mamy takich wygód.A i nie przejmuj się Karolina jeszcze znajdzesz te ,,SWÓJ" ideał;)

Offline

 
  • Index
  •  » Wolne tematy
  •  » Jaka powinna być dla Ciebie ta tag zwana druga polówka???

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sgaming.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.bluesrock.pun.pl www.narutofunclub.pun.pl www.teenagerworld.pun.pl